feel alive @ lucousek.wz.cz
témata blogu
luci kultura foto
bylo je a bude
16.04. - Beatsteaks @ Hamburg
02.–04.07. - Vilnius
13.–23.07. - Berlin & Meck-Pomm
jsem ráda anachronická
Hermann Hesse - Unterm Rad
Světlana Alexijevičová - Doba z druhé ruky
Wladimir Kaminer - Russendisko
Mika Waltari - Egypťan Sinuhet
Erich Fromm - Die Seele des Menschen
Robert Musil - Der Mann ohne Eigenschaften
Carlos Ruiz Zafón - La sombra del viento
Stephen Kotkin - Stalin
co si pouštim do uší
koho ráda čtu
Adriana // Ailyn // Amelli // Anička // Bee // b.u.n.k.a. // Cassidy // Ceder // Charlotte // Corwex // der Dány // Duo Sviní // Elena // Elilina // Erakis // Felix // Honza // Jilm // jmf // Jodie // Juneau // Kamil // Katie // Laura // Lejla // Leyla // m. // Mary // Miren // Natalia // Natálka // Peťulka // Pif // Pól // Quanti.ie // Quanti.cz // Téra // oldWaiders // Waiders // zcr //
co sleduju
el país // FAZ // guardian // nyx // nzz // respekt // spiegel // zeit //
lucousek.wz.cz
© by lucie 2002–2014

03/02/2010

přemýšlím, nakolik novináři v jedné redakci kopou za tým a nakolik jsou sólisty

Po pěti měsících ukrutnýho flákání se, jsem se opět začlenila do pracovního procesu. Po pěti měsících postupný re-socializace, kdy jsem si kontinuálně přibírala další a další aktivity a povinnosti. Tu přítelování na e-mailu pro zahraniční studenty, tu doučování němčiny svědomitých studentů se strachem ze zkoušky. Po pěti měsících jsem se začlenila do pracovního procesu v německém kolektivu. A opět je to nekonečně poučná zkušenost. Opět se přesvědčuju o tom, jak je nemožné, abychom na určité věci nazírali stejně. Byli jsme socializovaní v jiném systému, byly v nás vkládány jiné hodnoty, jiné akcenty.

A pak jsem dva večery strávila hovory o zařizování bytů a zjistila, že k tomu nemám co říct. Třeba za čas... Taky jsem začala chápat důležitost pozice interní komunikace. Přečetla jsem parádní scénář. A večer co večer mám dilema, co dělat.

Lucinka @ 22:24 | << | permalink | >>