feel alive @ lucousek.wz.cz
témata blogu
luci kultura foto
bylo je a bude
16.04. - Beatsteaks @ Hamburg
02.–04.07. - Vilnius
13.–23.07. - Berlin & Meck-Pomm
jsem ráda anachronická
Hermann Hesse - Unterm Rad
Světlana Alexijevičová - Doba z druhé ruky
Wladimir Kaminer - Russendisko
Mika Waltari - Egypťan Sinuhet
Erich Fromm - Die Seele des Menschen
Robert Musil - Der Mann ohne Eigenschaften
Carlos Ruiz Zafón - La sombra del viento
Stephen Kotkin - Stalin
co si pouštim do uší
koho ráda čtu
Adriana // Ailyn // Amelli // Anička // Bee // b.u.n.k.a. // Cassidy // Ceder // Charlotte // Corwex // der Dány // Duo Sviní // Elena // Elilina // Erakis // Felix // Honza // Jilm // jmf // Jodie // Juneau // Kamil // Katie // Laura // Lejla // Leyla // m. // Mary // Miren // Natalia // Natálka // Peťulka // Pif // Pól // Quanti.ie // Quanti.cz // Téra // oldWaiders // Waiders // zcr //
co sleduju
el país // FAZ // guardian // nyx // nzz // respekt // spiegel // zeit //
lucousek.wz.cz
© by lucie 2002–2014

09/11/2010

pořád ještě privatizuju polskou továrnu na přesnídávky. a je to geniální.

jeden ze spolužáků vyseknul tak dokonalej vídeňskej akcent, že jsem se musela smát na celou jinonickou halu. výborně!

márketink je takový trhovnictví na úrovni. integrace jako mírová politika. segmentuj trh (svět) a ohodnoť jednotlivé části. a některé se ti hodí a některé se ti nehodí. některým prodáš něco a některým něco jiného. někteří se ti hodí, protože ti to víc hodí, a někteří se ti hodí míň, protože to prostě dost nesype.

ten-jehož-jméno-se-nevyslovuje a který rád zdůrazňuje, který umělec kdy vytvořil jaký akt, a podává to s věru nezapomenutelnými komentáři, se poušklíbl nad koncem jednoho diskursu a tuto myšlenku odůvodnil odkazem na ex-rektora. no, odkazem na jiného váženého pána profesora z fakulty by svou tezi moc nepodpořil. aneb všechno je relativní.

téma neexistuje, dokud ho nepojmenujeme, nevyslovíme a nezavedeme do diskursu. a to jsme se bavili o historiografii. jistě. a mně se do hlavy dral zase ten márketink. a třeba politický márketink. krize by nebyla, kdyby o ní kde kdo neblafal.

tak Descartes se o metodě už zamýšlel. a vymyslel, že když myslí, tak je. jsem zvědavá na to, co na deseti stranách o metodě vymyslím já. asi, že nic nevím. jenom abych to taky správně ocitovala!

a pak tam zase napadala řada denunciátorů, petrifikátorů, perpetualizací a negociativních pravomocí.

Lucinka @ 22:35 | << | permalink | >>