feel alive @ lucousek.wz.cz
témata blogu
luci kultura foto
bylo je a bude
16.04. - Beatsteaks @ Hamburg
02.–04.07. - Vilnius
13.–23.07. - Berlin & Meck-Pomm
jsem ráda anachronická
Hermann Hesse - Unterm Rad
Světlana Alexijevičová - Doba z druhé ruky
Wladimir Kaminer - Russendisko
Mika Waltari - Egypťan Sinuhet
Erich Fromm - Die Seele des Menschen
Robert Musil - Der Mann ohne Eigenschaften
Carlos Ruiz Zafón - La sombra del viento
Stephen Kotkin - Stalin
co si pouštim do uší
koho ráda čtu
Adriana // Ailyn // Amelli // Anička // Bee // b.u.n.k.a. // Cassidy // Ceder // Charlotte // Corwex // der Dány // Duo Sviní // Elena // Elilina // Erakis // Felix // Honza // Jilm // jmf // Jodie // Juneau // Kamil // Katie // Laura // Lejla // Leyla // m. // Mary // Miren // Natalia // Natálka // Peťulka // Pif // Pól // Quanti.ie // Quanti.cz // Téra // oldWaiders // Waiders // zcr //
co sleduju
el país // FAZ // guardian // nyx // nzz // respekt // spiegel // zeit //
lucousek.wz.cz
© by lucie 2002–2014

06/11/2010

Steppenwolf & Werwolf: boj proti vlastním očekáváním

můj studentský život spočívá v tom, že si vždy v pátek odpoledne napíšu TO DO list na víkend. protože víkendy jsou přece od toho, aby se během nich studovalo. hned bych analýzy zahraniční politiky civilní mocnosti vyměnila za Hermanna Hesseho. a vůbec nejradši bych prostě šla někam do lesa a nečetla vůbec nic.

zase jsem začala bejt kulturní. zašla jsem na kombinovaný večer o jednom filmu, který vzniká a jehož dokončení se v pravidelných intervalech o měsíce a měsíce oddaluje. promítli tam několik fotek a sekvencí, přečetli povídku, zahráli několik písní. a prostě jsem se cejtila strašně dobře a povzneseně a tak vůbec fajně jako už dlouho ne. zdalipak za to může ta máchovká poetika?

a napatlala jsem si na vlasy nějakou kúru na dovolenou a čekám od toho úplný zázraky. zářivý a oslňující lesk svojí hřívy a takový ty věci. tak uvidíme.

Lucinka @ 11:40 | << | permalink | >>