feel alive @ lucousek.wz.cz
témata blogu
luci kultura foto
bylo je a bude
16.04. - Beatsteaks @ Hamburg
02.–04.07. - Vilnius
13.–23.07. - Berlin & Meck-Pomm
jsem ráda anachronická
Hermann Hesse - Unterm Rad
Světlana Alexijevičová - Doba z druhé ruky
Wladimir Kaminer - Russendisko
Mika Waltari - Egypťan Sinuhet
Erich Fromm - Die Seele des Menschen
Robert Musil - Der Mann ohne Eigenschaften
Carlos Ruiz Zafón - La sombra del viento
Stephen Kotkin - Stalin
co si pouštim do uší
koho ráda čtu
Adriana // Ailyn // Amelli // Anička // Bee // b.u.n.k.a. // Cassidy // Ceder // Charlotte // Corwex // der Dány // Duo Sviní // Elena // Elilina // Erakis // Felix // Honza // Jilm // jmf // Jodie // Juneau // Kamil // Katie // Laura // Lejla // Leyla // m. // Mary // Miren // Natalia // Natálka // Peťulka // Pif // Pól // Quanti.ie // Quanti.cz // Téra // oldWaiders // Waiders // zcr //
co sleduju
el país // FAZ // guardian // nyx // nzz // respekt // spiegel // zeit //
lucousek.wz.cz
© by lucie 2002–2014

12/10/2010

jsem ráda, že s novými spolužáky sdílíme sklony k černému humoru

seděla jsem na semináři vedle nové žurnalistické star, již jsem překřtila na "Benjamina Slavíka Reportu". // normalizace v Německu. jakým směrem a kam, že... už jsme zase u Erweiterungsvermögen.

symptomatické Allein, Allein v 0.52 ráno. // jako bezzubá vetchá cikánka, co u vchodu na berlínskej blešák na housličky dokola a dokola přehrává několik taktů Gloomy Sunday.

asi bych si měla přečíst úvod do politologie. ale nějakej víc advanced, než co nám v prváku během jednoho semestru poskytla největší fanynka hokejisty Růžičky. // jak je z každý přednášky úplně jasný politický zaměření přednášejících. a je dost stejný.

začít zase psát. pořádný souvislý texty. nejen tyhle střípkovitý žblepty. i proto, že mě unavuje odpovídat nikam na otázku a kam teďka píšeš? a ne, nemám ráda tuhle potřebu, pořád si něco dokazovat.

Skot, kterýmu jsem se chtěla kouknout pod sukni ve snaze zjistit, jestli je to pravda. Nebyla. Protože prý byla moc velká ziminka. // ještě nikdy jsem od Sudu neodcházela střízlivá - a je úplně jedno, zda jsem klopila muškát nebo burčák. asi nějakej genius loci nebo co. stejné otázky ve stejných kontextech.

výživný hovor s germa-kolegyní. po roce. slíbily jsme si setkání na příští týden. mno... doufám v to.

Lucinka @ 13:11 | << | permalink | >>